Plumlovská 467 / 177

Prostějov (naproti HM Albert)

+420 777 251 008

Pavel Borovec

Pondělí - pátek 9:00 - 17:00 Sobota 9:00 - 12:00

PO až NE
8:00 - 18:00

Vánoční otevírací doba

Zahradní přízemní domek IGOR

Po potvrzení objednávky garantujeme dodání zboží do 4-6 týdnů.

182 927 246 046  s DPH

Zahradní přízemní domek IGOR se dodává v různých velikostech s množstvím volitelných doplňků, které jsou naceněny individuálně (zateplení, impregnace, střešní krytina, okapy, okno či dveře navíc atp.).

Výška domku – 3,23 m

Výška boční stěny – 2,2 m

Sklon střechy – 25°

Podlaha – z desek o tloušťce 21 mm

Zahradní přízemní domek Igor je praktický a elegantní doplněk vaší zahrady. V chatce lze uložit veškeré zahradní nářadí, vybavení pro péči o trávník, příslušenství k bazénu nebo hračky pro děti. Zároveň v chatě lze bezpečně uschovat i jízdní kola a jiné dražší stroje. Zahradní chatka může sloužit jako účelový objekt pro zahrádkáře, důchodce či rekreanty. Kromě toho naše moderní zahradní domky a přístřešky svou elegancí krásně doplňují zahradu a zhodnocují pozemek. Patrové zahradní domky nabízí kromě úložného prostoru i možnost přespání.

Zahradní domky je možné dodat bez přístřešku, s přístřešky nebo terasou. U každého zahradního domku můžete využít široké možnosti úprav dle Vašich přání. Jedná se především o výběr střešní krytiny, oplechování střechy a barvu nátěru. Zahradní domky a chatky lze vyrobit na objednání v jiných, než námi nabízených rozměrech. Všechny typy zahradních domků je možné vyrobit se zateplením k celoročnímu užívání.

Součástí každého domku a chatky jsou buď palubkové, nebo kazetové dveře, které mohou být plné eventuálně prosklené. V nabídce je otvírací či vyklápěcí okno. Dveře i okna jsou dodávány včetně kování, dveře mají vložkový zámek.

Dřevostavby od nás se vyznačují robustností a pevností konstrukce, konkurenceschopnou cenou, a také splňují veškeré požadavky současné zákonné legislativy. Všechny dřevěné domy, chaty a chatky, jsou vyrobeny na základě odzkoušeného a prověřeného designu.

Zahradní domky přízemní dodáváme v okolí Prostějova a nejbližších měst jako je Olomouc, Brno, Přerov, Zlín, Vyškov, Kroměříž, Ostrava. Po domluvě realizujeme rozvoz a montáž po celé ČR a EU.

Rozměry

4 x 6 m, 4,5 x 5 m, 5 x 4 m, 5 x 6 m

Montáž

Chci montáž ForGarden, Montáž svépomocí

Moření dřeva

Bezbarvý, Borovice, Cedr, Dub, Mahagon, Ořech tmavý, Palisandr, Palisandr střední, Teak, Zelená

Krytina střechy

Asfaltový pás – IPA (v ceně), Plech (za příplatek), Šindel (za příplatek)

Barva krytiny

Bílá – RAL 9010, Bordó – RAL 3005, Bronz – RAL 8017, bronzová, černá, Černá – RAL 9005, červená, Cihlová – RAL 8004, Grafit – RAL 7024, Modrá – RAL 5010, Sv. zelená – RAL 6029, Tm. zelená – RAL 6020, Višeň – RAL 3009, Višeň – RAL 3011, zelená

Zateplení

Bez zateplení (v ceně), Včetně zateplení (za příplatek)

Chcete informaci, osobně se podívat či se poradit?

Často kladené dotazy

Rám je borovice, obložení smrk-pero/drážka.

V současné době montážní návod nedodáváme. Nicméně na této variantě pracujeme.

Vše Vám rádi ukážeme na stránce věnované Stavební připravenosti.

V mnoha případech ano, ale je třeba počítat s delším termínem dodání.

Vodou ředitelná impregnace (v ceně)-výběr z vzorníku barev. Doporučujeme ihned po montáži natřít střední vrstvou barvy.

Neupravujeme terén, připravíte si sami (veškeré informace najdete v sekci „stavební připravenost“. Od nás po potvrzení objednávky dostanete na email přesný nákres rozmístění podpěrných bodů.

Záleží na tom, zda je zboží dodávané s montáží nebo bez, přesný termín Vám řekneme při potvrzení objednávky, zpravidla 2-8 týdnů)

ANO, jde. Zatepluje se 10 cm vatou. Cena je dle typu a rozměrů domku, kterou upřesníme při potvrzení objednávky.

Krytiny, barvy a stavební připravenost

Každý altán nebo zahradní domek má střechu. Vyberte si z přiloženého vzorníku takovou, která se Vám bude hodit nebo se Vám líbí. A nezapomeňte si vybrat i barvu impregnace dřeva. Kromě estetického hlediska tím výrazně zvyšujete životnost objednaného výrobku. Reálná barva se od vzorníku může nepatrně lišit! V ceně je zahrnuta střešní krytina, podlaha, okna včetně okenic a impregnační nátěr dle vzorníku.

UPOZORNĚNÍ – V PŘÍPADĚ, ŽE SI OBJEDNÁVÁTE MONTÁŽ, JE NUTNÉ, ABYSTE MĚLI PŘIPRAVENÉ PODLOŽÍ NA MONTÁŽ PŘÍSLUŠNÉHO PRODUKTU. PŘÍPRAVA PODLOŽÍ: betonové patky, základová deska nebo štěrk….. VŠE MUSÍ BÝT V ROVNINĚ, jinak terénní práce a příprava podloží bude za příplatek 2000 Kč až 5000 Kč! Pro připravenost podkladu štěrkem, doporučujeme průběžně hutněné štěrkové lože upravené do roviny o hloubce cca 25 – 30 cm. Štěrk by měl být lámaný, ne náplava. Konstrukce altánu bude usazena na kostky, aby podlaha byla zespodu odvětrávána a nedocházelo k hnilobě.

Ukázka připraveného podloží

Přesun materiálu nad 20 m od auta je za příplatek! Doprava je 15 Kč/km (účtujeme cestu tam i zpět). Montáž je vždy 15% z konečné ceny produktu.

Podobné produkty