Plumlovská 467 / 177

Prostějov (naproti HM Albert)

+420 777 251 008

Pavel Borovec

Pondělí - pátek 9:00 - 17:00 Sobota 9:00 - 12:00

PO až NE
8:00 - 18:00

Vánoční otevírací doba

Zahradní přízemní domek ERIK

Po potvrzení objednávky garantujeme dodání zboží do 4-6 týdnů.

184 985 278 748  s DPH

Zahradní přízemní domek ERIK se dodává v různých velikostech s množstvím volitelných doplňků, které jsou naceněny individuálně (zateplení, impregnace, střešní krytina, okapy, okno či dveře navíc atp.).

Výška domku – 4,2 m
Výška boční stěny – 2,2 m
Sklon střechy – 25°
Podlaha – z desek o tloušťce 21 mm

Zahradní přízemní domek Erik je praktický a elegantní doplněk vaší zahrady. V chatce lze uložit veškeré zahradní nářadí, vybavení pro péči o trávník, příslušenství k bazénu nebo hračky pro děti. Zároveň v chatě lze bezpečně uschovat i jízdní kola a jiné dražší stroje. Zahradní chatka může sloužit jako účelový objekt pro zahrádkáře, důchodce či rekreanty. Kromě toho naše moderní zahradní domky a přístřešky svou elegancí krásně doplňují zahradu a zhodnocují pozemek. Patrové zahradní domky nabízí kromě úložného prostoru i možnost přespání.

Zahradní domky je možné dodat bez přístřešku, s přístřešky nebo terasou. U každého zahradního domku můžete využít široké možnosti úprav dle Vašich přání. Jedná se především o výběr střešní krytiny, oplechování střechy a barvu nátěru. Zahradní domky a chatky lze vyrobit na objednání v jiných, než námi nabízených rozměrech. Všechny typy zahradních domků je možné vyrobit se zateplením k celoročnímu užívání.

Součástí každého domku a chatky jsou buď palubkové, nebo kazetové dveře, které mohou být plné eventuálně prosklené. V nabídce je otvírací či vyklápěcí okno. Dveře i okna jsou dodávány včetně kování, dveře mají vložkový zámek.

Dřevostavby od nás se vyznačují robustností a pevností konstrukce, konkurenceschopnou cenou, a také splňují veškeré požadavky současné zákonné legislativy. Všechny dřevěné domy, chaty a chatky, jsou vyrobeny na základě odzkoušeného a prověřeného designu.

Zahradní domky přízemní dodáváme v okolí Prostějova a nejbližších měst jako je Olomouc, Brno, Přerov, Zlín, Vyškov, Kroměříž, Ostrava. Po domluvě realizujeme rozvoz a montáž po celé ČR a EU.

Rozměry

4 x 3 m + 2 m terasa, 4 x 4 m + 2 m terasa, 4 x 5 m + 2 m terasa, 4 x 6 m + 2 m terasa

Montáž

Chci montáž ForGarden, Montáž svépomocí

Moření dřeva

Bezbarvý, Borovice, Cedr, Dub, Mahagon, Ořech tmavý, Palisandr, Palisandr střední, Teak, Zelená

Krytina střechy

Šindel (v ceně)

Barva krytiny

bronzová, černá, červená, zelená

Zateplení

Bez zateplení (v ceně), Včetně zateplení (za příplatek)

Chcete informaci, osobně se podívat či se poradit?

Často kladené dotazy

Rám je borovice, obložení smrk-pero/drážka.

V současné době montážní návod nedodáváme. Nicméně na této variantě pracujeme.

Vše Vám rádi ukážeme na stránce věnované Stavební připravenosti.

V mnoha případech ano, ale je třeba počítat s delším termínem dodání.

Vodou ředitelná impregnace (v ceně)-výběr z vzorníku barev. Doporučujeme ihned po montáži natřít střední vrstvou barvy.

Neupravujeme terén, připravíte si sami (veškeré informace najdete v sekci „stavební připravenost“. Od nás po potvrzení objednávky dostanete na email přesný nákres rozmístění podpěrných bodů.

Záleží na tom, zda je zboží dodávané s montáží nebo bez, přesný termín Vám řekneme při potvrzení objednávky, zpravidla 2-8 týdnů)

ANO, jde. Zatepluje se 10 cm vatou. Cena je dle typu a rozměrů domku, kterou upřesníme při potvrzení objednávky.

Krytiny, barvy a stavební připravenost

Každý altán nebo zahradní domek má střechu. Vyberte si z přiloženého vzorníku takovou, která se Vám bude hodit nebo se Vám líbí. A nezapomeňte si vybrat i barvu impregnace dřeva. Kromě estetického hlediska tím výrazně zvyšujete životnost objednaného výrobku. Reálná barva se od vzorníku může nepatrně lišit! V ceně je zahrnuta střešní krytina, podlaha, okna včetně okenic a impregnační nátěr dle vzorníku.

UPOZORNĚNÍ – V PŘÍPADĚ, ŽE SI OBJEDNÁVÁTE MONTÁŽ, JE NUTNÉ, ABYSTE MĚLI PŘIPRAVENÉ PODLOŽÍ NA MONTÁŽ PŘÍSLUŠNÉHO PRODUKTU. PŘÍPRAVA PODLOŽÍ: betonové patky, základová deska nebo štěrk….. VŠE MUSÍ BÝT V ROVNINĚ, jinak terénní práce a příprava podloží bude za příplatek 2000 Kč až 5000 Kč! Pro připravenost podkladu štěrkem, doporučujeme průběžně hutněné štěrkové lože upravené do roviny o hloubce cca 25 – 30 cm. Štěrk by měl být lámaný, ne náplava. Konstrukce altánu bude usazena na kostky, aby podlaha byla zespodu odvětrávána a nedocházelo k hnilobě.

Ukázka připraveného podloží

Přesun materiálu nad 20 m od auta je za příplatek! Doprava je 15 Kč/km (účtujeme cestu tam i zpět). Montáž je vždy 20% z konečné ceny produktu.

Podobné produkty