Plumlovská 467 / 177

Prostějov (naproti HM Albert)

+420 777 251 008

Pavel Borovec

Pondělí - pátek 9:00 - 17:00 Sobota 9:00 - 12:00

PO až NE
8:00 - 18:00

Vánoční otevírací doba

Zahradní altán AT18 - prosklený

Po potvrzení objednávky garantujeme dodání zboží do 2-6 týdnů.

178 112 263 054  s DPH

Zahradní altán AT18 – PROSKLENÝ

Zařízení proskleného altánu:

-dřevěná podlaha

-bar se zrcadlem (bar vyčnívá 50 cm ze zadní části altánu)

-3x uzamykatelné dvoukřídlé dveře (140 cm) 

-střecha šindel (výběr ze 4 barev)

-vše natřeno kvalitní barvou

-dostupné rozměry: 3x3m, 3x4m, 4x4m (jiné na vyžádání)

Další možnosti k prosklenému altánu (za příplatek):

-zateplení

-dvojité izolační sklo 4/16/4

-okapy

Altán je jednoduchý přístřešek umístěný v zahradě nebo parku. Prostor díky němu dostává jedinečné kouzlo a náladu. Zahradní altán je určen zejména pro oddech, rekreaci a relaxaci lidí. S dřevěnými altány neboli besídkami se můžete setkat ve volné přírodě, na turisticky zajímavých místech a na místech s krásnou vyhlídkou, kde zahradní altán může plnit funkci vyhlídkové terasy. Lázeňské altány zase velmi často slouží coby kryté pódium pro vystoupení lázeňských orchestrů. Dobře sestavený zahradní pavilon učiní ze zahrady atraktivní a poutavé místo.

V případě, že si chcete na svém pozemku altán postavit a bude mít zastavěnou plochu do 25 m2, není třeba stavební povolení ani ohlášení, musíte však zažádat o územní souhlas nebo rozhodnutí.

V ceně je zahrnuta: střešní krytina šindel, podlaha a impregnační nátěr dle vzorníku. U některých typů altánů je v ceně zahrnut i nábytek. Například u altánu ATO1-https://forgardenpv.cz/obchod/zahradni-altan-ato1/

Altány dodáváme v okolí Prostějova a nejbližších měst jako je Olomouc, Brno, Přerov, Zlín, Vyškov, Kroměříž, Ostrava. Po domluvě realizujeme rozvoz a montáž po celé ČR a EU.

Rozměry

3 x 3 m, 4 x 3 m, 4 x 4 m

Montáž

Chci montáž ForGarden, Montáž svépomocí

Moření dřeva

Bezbarvý, Borovice, Cedr, Dub, Mahagon, Ořech tmavý, Palisandr, Palisandr střední, Teak, Zelená

Krytina střechy

Šindel (v ceně)

Barva krytiny

bronzová, černá, červená, zelená

Chcete informaci, osobně se podívat či se poradit?

Často kladené dotazy

Rám je borovice, obložení smrk-pero/drážka.

V současné době montážní návod nedodáváme. Nicméně na této variantě pracujeme.

Vše Vám rádi ukážeme na stránce věnované Stavební připravenosti.

V mnoha případech ano, ale je třeba počítat s delším termínem dodání.

Vodou ředitelná impregnace (v ceně)-výběr z vzorníku barev. Doporučujeme ihned po montáži natřít střední vrstvou barvy.

Neupravujeme terén, připravíte si sami (veškeré informace najdete v sekci „stavební připravenost“. Od nás po potvrzení objednávky dostanete na email přesný nákres rozmístění podpěrných bodů.

Záleží na tom, zda je zboží dodávané s montáží nebo bez, přesný termín Vám řekneme při potvrzení objednávky, zpravidla 2-8 týdnů)

ANO, jde. Zatepluje se 10 cm vatou. Cena je dle typu a rozměrů domku, kterou upřesníme při potvrzení objednávky.

Krytiny, barvy a stavební připravenost

Každý altán nebo zahradní domek má střechu. Vyberte si z přiloženého vzorníku takovou, která se Vám bude hodit nebo se Vám líbí. A nezapomeňte si vybrat i barvu impregnace dřeva. Kromě estetického hlediska tím výrazně zvyšujete životnost objednaného výrobku. Reálná barva se od vzorníku může nepatrně lišit! V ceně je zahrnuta střešní krytina, podlaha, okna včetně okenic a impregnační nátěr dle vzorníku.

UPOZORNĚNÍ – V PŘÍPADĚ, ŽE SI OBJEDNÁVÁTE MONTÁŽ, JE NUTNÉ, ABYSTE MĚLI PŘIPRAVENÉ PODLOŽÍ NA MONTÁŽ PŘÍSLUŠNÉHO PRODUKTU. PŘÍPRAVA PODLOŽÍ: betonové patky, základová deska nebo štěrk….. VŠE MUSÍ BÝT V ROVNINĚ, jinak terénní práce a příprava podloží bude za příplatek 2000 Kč až 5000 Kč! Pro připravenost podkladu štěrkem, doporučujeme průběžně hutněné štěrkové lože upravené do roviny o hloubce cca 25 – 30 cm. Štěrk by měl být lámaný, ne náplava. Konstrukce altánu bude usazena na kostky, aby podlaha byla zespodu odvětrávána a nedocházelo k hnilobě.

Ukázka připraveného podloží

Přesun materiálu nad 20 m od auta je za příplatek! Doprava je 15 Kč/km (účtujeme cestu tam i zpět). Montáž je vždy 15% z konečné ceny produktu.

Podobné produkty