Plumlovská 467 / 177

Prostějov (naproti HM Albert)

+420 777 251 008

Pavel Borovec

Středa + pátek: 9:00-17:00

V jiný termín po tel. dohodě

PO až NE
8:00 - 18:00

Vánoční otevírací doba

Koupací sud s integrovaným topením, hydromasáží, LED osvětlením a kartušovou filtrací- šedá

Toto zboží máme skladem. Zboží odesíláme následující pracovní den po připsání platby na náš účet.

138 290  s DPH

Tento model se vyznačuje stylovým vzhledem a moderním rozměrem. Jedná se o koupací sud s vložkou z vysoce odolného materiálu Akryl-Fiberglass. Má zabudovaný hydromasážní systém o 8 tryskách, které pohání čerpadlo 1,1 kw. Velmi snadno se hydromasáž ovládá z pohodlí sudu. V sudu je zabudovaná kartušová filtrace, která je plně dostačujcí na perfektní vyčištění vody i  během koupání s použitím hydromasáže. Sud je na 1000 l vody.  Má dvouplášťová kamna, které od zatopení vodu ohřejí na 39°C do 3 hodin. LED osvětlení (neboli světelná terapie), která je v sudu zabudovaná, navodí mysl i tělo k realxaci a odpočinku, obsahuje 6 barev, které se střídají, nebo si nastavíte barvu, která je vám příjemná. Koupací sud je o vnějším průměru  dvou metrů. Materiál obkladu vnější strany sudu jsou modřínové desky (perodrážka) a jsou staženy obručemi z nerezové oceli. Naše zahradní vany jsou plně profesionální zařízení, navržená pro efektivní odpočinek spokojených uživatelů, profesionálně a s péčí o všechny detaily. Součástí kulatých sudů je vždy v ceně kulatý polyesterový kryt, můžete dokoupit i termoizolační kryt, který je ve stálé nabídce příslušenství.

Zahradní vířivky procházejí nejpřísnějšími testy. Naše nabídka je určena všem běžným uživatelům díky konkurenčním cenám. Akrylové i polyesterové výplně nejen mistrovsky plní své funkce, ale také mají stylový design, plně uspokojující smysl pro estetiku svých majitelů. Tyto typy van jsou především mnohem trvanlivější (poskytují dlouhodobou nepřetržitou činnost), jsou odolnější vůči měnícím se povětrnostním podmínkám a mnohem pohodlnější.

 

Finská vana s integrovanými kamny a vířivkou s LED osvětlením

Velmi univerzální řešení je integrovaný systém vytápění v naší zahradní vaně. Viditelným prvkem je pouze odvzdušňovací ventil, zbytek kamen se nachází v krytu vany. Tento model se vyznačuje stylovým vzhledem a moderním rozměrem. Představuje jak užitkový prvek např. pro penziony a kempy, tak i dekoraci zahrady našich klientů. Stejně jako u ostatních modelů v naší nabídce jsou k dispozici nové funkce (včetně hydromasáží, barevnou terapii, izolovaným krytem, a schopnost nahradit kryt komínu), a je velmi snadno ovladatelná a umožní vám nezapomenutelný zážitek.

Průměr: 2 m, obal – modřín. Dostupné barvy: šedá (v ceně) nebo bílo-šedá imitace mramoru za příplatek. Cena zahrnuje: Nerezová, dvouplášťová kamna, polyesterový kryt, 2 svorky z nerezové oceli, rošt, 2 m komín, kryt komínu, vstupní žebřík, odtok vody. V ceně není zahrnuta doprava (možnost dle domluvy).

 

Koupací sudy, vany, vířivky dodáváme v okolí Prostějova a nejbližších měst jako je Olomouc, Brno, Přerov, Zlín, Vyškov, Kroměříž, Ostrava. Po domluvě realizujeme rozvoz a montáž po celé ČR a EU.

Rozměry

Průměr 2 m

Chcete informaci, osobně se podívat či se poradit?

Často kladené dotazy

Přírodní modřín.

Sklolaminát a acryl, dle typu vany.

200-250 Kg

U kulaté vany ano, u hranaté je třeba termoizolační kryt dokoupit.

Koupací sudy filtraci standardně nemají. Na vyžádání umíme realizovat přípravu na filtraci, kterou si sami připojíte. U hrananých van má filtraci pouze model Exklusive u ostatních modelů hraných van, realizujeme na vyžádání přípravu na standardní filtraci, kterou si zajistíte svépomocí.

Samozřejmě. Právě pro možnost zimní relaxace jsou naše vany tak poptávané.

Vždy do roviny-dlažba, beton nebo zhutněný štěrk

Kompletně smontovanou a postavenou na paletě na vysoko, kdy je rozměr vany: výška 2 m, hloubka 2 m a šířka 1 m.

Na předem domluvený termín i čas je třeba si zajistit 4-5 mužů nebo vysokozdvižný vozík.

Vana je bez nátěru a impregnace.

Ano samozřejmě. Odkaz na její stažení přikládáme ZDE.

Podobné produkty