Plumlovská 467 / 177

Prostějov (naproti HM Albert)

+420 777 251 008

Pavel Borovec

Pondělí - pátek 9:00 - 17:00 Sobota 9:00 - 12:00

PO až NE
8:00 - 18:00

Vánoční otevírací doba

Garážové stání GS2

Po potvrzení objednávky garantujeme dodání zboží do 4-6 týdnů.

103 737  s DPH

Garážové stání neboli přístřešek na auto je optimálním řešením pro rychlou výstavbu s možným přesunem do budoucna. Dřevěné garáže jsou účinnou ochranou vozidel před deštěm, sněhem, mrazem, prachem, slunečním zářením nebo padajícím listím. Přístřešek na auto lze využít nejen jako prostor pro auto. Je také perfektním úkrytem pro kolo, motorku, zahradní nábytek nebo jiné prvky, které chceme chránit před nepříznivými vnějšími faktory, ale i před případnou krádeží.

Stavíme garážová stání různých rozměrů, od jednogaráže až po dvojgaráže včetně dřevníku a uzamykatelného skladu. Do těchto přístřešků na auto se Vám vejdou i větší osobní vozy, dodávky, nákladní vozy či zemědělské stroje. Oblíbená jsou garážová stání pro rodinný osobní vůz např. ve stylu imitace srubové stavby, které dají vyniknout provedení z masivu.

Garážové stání dodáváme v okolí Prostějova a nejbližších měst jako je Olomouc, Brno, Přerov, Zlín, Vyškov, Kroměříž, Ostrava. Po domluvě realizujeme rozvoz a montáž po celé ČR a EU.

Rozměry

3 x 6 m

Montáž

Chci montáž ForGarden, Montáž svépomocí

Moření dřeva

Bezbarvý, Borovice, Cedr, Dub, Mahagon, Ořech tmavý, Palisandr, Palisandr střední, Teak, Zelená

Krytina střechy

Asfaltový pás – IPA (v ceně), Plech (za příplatek), Šindel (za příplatek)

Barva krytiny

Bílá – RAL 9010, Bordó – RAL 3005, Bronz – RAL 8017, bronzová, černá, Černá – RAL 9005, červená, Cihlová – RAL 8004, Grafit – RAL 7024, Modrá – RAL 5010, Sv. zelená – RAL 6029, Tm. zelená – RAL 6020, Višeň – RAL 3009, Višeň – RAL 3011, zelená

Chcete informaci, osobně se podívat či se poradit?

Často kladené dotazy

Rám je borovice, obložení smrk-pero/drážka.

V současné době montážní návod nedodáváme. Nicméně na této variantě pracujeme.

Vše Vám rádi ukážeme na stránce věnované Stavební připravenosti.

V mnoha případech ano, ale je třeba počítat s delším termínem dodání.

Vodou ředitelná impregnace (v ceně)-výběr z vzorníku barev. Doporučujeme ihned po montáži natřít střední vrstvou barvy.

Neupravujeme terén, připravíte si sami (veškeré informace najdete v sekci „stavební připravenost“. Od nás po potvrzení objednávky dostanete na email přesný nákres rozmístění podpěrných bodů.

Záleží na tom, zda je zboží dodávané s montáží nebo bez, přesný termín Vám řekneme při potvrzení objednávky, zpravidla 2-8 týdnů)

ANO, jde. Zatepluje se 10 cm vatou. Cena je dle typu a rozměrů domku, kterou upřesníme při potvrzení objednávky.

Krytiny, barvy a stavební připravenost

Každý altán nebo zahradní domek má střechu. Vyberte si z přiloženého vzorníku takovou, která se Vám bude hodit nebo se Vám líbí. A nezapomeňte si vybrat i barvu impregnace dřeva. Kromě estetického hlediska tím výrazně zvyšujete životnost objednaného výrobku. Reálná barva se od vzorníku může nepatrně lišit! V ceně je zahrnuta střešní krytina, podlaha, okna včetně okenic a impregnační nátěr dle vzorníku.

UPOZORNĚNÍ – V PŘÍPADĚ, ŽE SI OBJEDNÁVÁTE MONTÁŽ, JE NUTNÉ, ABYSTE MĚLI PŘIPRAVENÉ PODLOŽÍ NA MONTÁŽ PŘÍSLUŠNÉHO PRODUKTU. PŘÍPRAVA PODLOŽÍ: betonové patky, základová deska nebo štěrk….. VŠE MUSÍ BÝT V ROVNINĚ, jinak terénní práce a příprava podloží bude za příplatek 2000 Kč až 5000 Kč! Pro připravenost podkladu štěrkem, doporučujeme průběžně hutněné štěrkové lože upravené do roviny o hloubce cca 25 – 30 cm. Štěrk by měl být lámaný, ne náplava. Konstrukce altánu bude usazena na kostky, aby podlaha byla zespodu odvětrávána a nedocházelo k hnilobě.

Ukázka připraveného podloží

Přesun materiálu nad 20 m od auta je za příplatek! Doprava je 15 Kč/km (účtujeme cestu tam i zpět). Montáž je vždy 15% z konečné ceny produktu.

Podobné produkty