Plumlovská 467 / 177

Prostějov (naproti HM Albert)

+420 777 251 008

Pavel Borovec

Středa + pátek: 9:00-17:00

V jiný termín po tel. dohodě

PO až NE
8:00 - 18:00

Vánoční otevírací doba

Čtvercová vířivka s integrovaným topením, kartušovou filtrací a LED osvětlením

Toto zboží máme skladem.

138 726  s DPH

Tento model se vyznačuje stylovým vzhledem a moderním rozměrem 200 x 190 x 86 cm. Jedná se o čtveratou vířivku s vložkou z vysoce odolného materiálu Akryl-Fiberglass. Má zabudovaný hydromasážní systém o 8 tryskách, které pohání čerpadlo 1,1 kw. Velmi snadno se hydromasáž ovládá z pohodlí vany. Uvnitř vany je zabudovaná kartušová filtrace, která je plně dostačujcí na perfektní vyčištění vody  během koupání s použitím hydromasáže. Vířivá vana je pro 5 osob (4 x sedátko v různé výšce a 1 lehátko) a je na 1000 l vody.  Má dvouplášťová kamna, která od zatopení vodu ohřejí na 39°C do 3 hodin. LED osvětlení (neboli světelná terapie), která je ve vaně  zabudovaná, navodí mysl i tělo k realxaci a odpočinku, obsahuje 6 barev, které se střídají, nebo si nastavíte barvu, která je vám příjemná.  Materiál obkladu vnější strany sudu jsou modřínové desky (perodrážka). Naše zahradní vany jsou plně profesionální zařízení, navržená pro efektivní odpočinek spokojených uživatelů, profesionálně a s péčí o všechny detaily. Dostupné barvy vnitřní vložky vany jsou šedá a bílo-šedá mramorová, která je za příplatek. K vaně doporučujeme zakoupit polyesterový, termoizolační kryt, který máme ve stálé nabídce příslušenství.

Zahradní vířivky procházejí nejpřísnějšími testy. Naše nabídka je určena všem běžným uživatelům díky konkurenčním cenám. Akrylové i polyesterové výplně nejen mistrovsky plní své funkce, ale také mají stylový design, plně uspokojující smysl pro estetiku svých majitelů. Tyto typy van jsou především mnohem trvanlivější (poskytují dlouhodobou nepřetržitou činnost), jsou odolnější vůči měnícím se povětrnostním podmínkám a mnohem pohodlnější.

Cena zahrnuje: Nerezová, dvouplášťová kamna, 2 svorky z nerezové oceli, rošt, 2 m komín, kryt komínu, vstupní žebřík, odtok vody. V ceně není zahrnuta doprava (možnost dle domluvy).

 

Finská vana s integrovanými kamny a vířivkou s LED osvětlením

Velmi univerzální řešení je integrovaný systém vytápění v naší zahradní vaně. Viditelným prvkem je pouze odvzdušňovací ventil, zbytek kamen se nachází v krytu vany. Tento model se vyznačuje stylovým vzhledem a moderním rozměrem. Představuje jak užitkový prvek např. pro penziony a kempy, tak i dekoraci zahrady našich klientů. Stejně jako u ostatních modelů v naší nabídce jsou k dispozici nové funkce (včetně hydromasáží, barevnou terapii, izolovaným krytem, a schopnost nahradit kryt komínu), a je velmi snadno ovladatelná a umožní vám nezapomenutelný zážitek.

Koupací sudy, vany, vířivky dodáváme v okolí Prostějova a nejbližších měst jako je Olomouc, Brno, Přerov, Zlín, Vyškov, Kroměříž, Ostrava. Po domluvě realizujeme rozvoz a montáž po celé ČR a EU.

Rozměry

200 x 190 x 86 cm

Chcete informaci, osobně se podívat či se poradit?

Často kladené dotazy

Přírodní modřín.

Sklolaminát a acryl, dle typu vany.

200-250 Kg

U kulaté vany ano, u hranaté je třeba termoizolační kryt dokoupit.

Koupací sudy filtraci standardně nemají. Na vyžádání umíme realizovat přípravu na filtraci, kterou si sami připojíte. U hrananých van má filtraci pouze model Exklusive u ostatních modelů hraných van, realizujeme na vyžádání přípravu na standardní filtraci, kterou si zajistíte svépomocí.

Samozřejmě. Právě pro možnost zimní relaxace jsou naše vany tak poptávané.

Vždy do roviny-dlažba, beton nebo zhutněný štěrk

Kompletně smontovanou a postavenou na paletě na vysoko, kdy je rozměr vany: výška 2 m, hloubka 2 m a šířka 1 m.

Na předem domluvený termín i čas je třeba si zajistit 4-5 mužů nebo vysokozdvižný vozík.

Vana je bez nátěru a impregnace.

Ano samozřejmě. Odkaz na její stažení přikládáme ZDE.

Podobné produkty