Plumlovská 467 / 177

Prostějov (naproti HM Albert)

+420 777 251 008

Pavel Borovec

Středa + pátek: 9:00-17:00

V jiný termín po tel. dohodě

PO až NE
8:00 - 18:00

Vánoční otevírací doba

Koupací sud s vnějším topením

Toto zboží máme skladem. Zboží odesíláme následující pracovní den po připsání platby na náš účet.

94 394  s DPH

Jedná se o vany, sudy z polyesterové pryskyřice s průměrem dvou metrů, které jsou obloženy modřínovými deskami (perodrážka) a jsou staženy obručemi z nerezové oceli. Často se jim říká také finská vana. Polyesterový kryt je silný a těsný (tento typ polyesteru má vlastnosti spojené s nepropustností vody) a hladký povrch je výsledkem jedinečné citlivosti materiálu použitého pro specializované profilování. Naše zahradní vany jsou plně profesionální zařízení, navržená pro efektivní odpočinek spokojených uživatelů, profesionálně a s péčí o všechny detaily.

Zahradní vířivky procházejí nejpřísnějšími testy. Naše nabídka je určena všem běžným uživatelům díky konkurenčním cenám. Polyesterové výplně nejen mistrovsky plní své funkce, ale také mají stylový design, plně uspokojující smysl pro estetiku svých majitelů. Tyto typy van jsou především mnohem trvanlivější (poskytují dlouhodobou nepřetržitou činnost), jsou odolnější vůči měnícím se povětrnostním podmínkám a mnohem pohodlnější. Vnější topeniště zajistí prostor uvnitř sudu pro 6-8 osob. Bez vířivky či LED osvětlení je tento sud vhodný i na jakékoliv místo, kde není přívod elektrického proudu.

 

Finská vana s vnějšími kamny a vířivkou s LED osvětlením

Tato koupací vana je k dispozici v šedé, v bílé nebo na přání i v jiné barvě. Pohodlný dřevěný žebřík umožňuje volný vstup do vany. Malý rozměr kamen stojící na boku dodává skutečné kouzlo vany. Finská vana je řešení, která vám umožní udržet větší prostor pro koupání uprostřed vany, takže je dobrou volbou pro větší rodinu, která zde chce trávit společné chvíle. Naše modřínová zahradní vana vám umožní instalovat podvodní LED osvětlení pro barevnou terapii a 6kanálovou hydromasáž s čerpadlem 1,1 kW. Prostorné zařízení doporučuje velká skupina spokojených zákazníků.

Průměr: 2 m, obal – modřín. Dostupné barvy: šedá nebo bílá (možnost objednat jinou barvu). Cena zahrnuje: Nerezová kamna, polyesterový kryt, 2 svorky z nerezové oceli, rošt, 2 m komín, přípojky trouby + hadice, vstupní žebřík, odtok. V ceně není zahrnuta doprava (možnost dle domluvy).

 

Koupací sudy, vany, vířivky dodáváme v okolí Prostějova a nejbližších měst jako je Olomouc, Brno, Přerov, Zlín, Vyškov, Kroměříž, Ostrava. Po domluvě realizujeme rozvoz a montáž po celé ČR a EU.

Rozměry

Průměr 2 m

Chcete informaci, osobně se podívat či se poradit?

Často kladené dotazy

Přírodní modřín.

Sklolaminát a acryl, dle typu vany.

200-250 Kg

U kulaté vany ano, u hranaté je třeba termoizolační kryt dokoupit.

Koupací sudy filtraci standardně nemají. Na vyžádání umíme realizovat přípravu na filtraci, kterou si sami připojíte. U hrananých van má filtraci pouze model Exklusive u ostatních modelů hraných van, realizujeme na vyžádání přípravu na standardní filtraci, kterou si zajistíte svépomocí.

Samozřejmě. Právě pro možnost zimní relaxace jsou naše vany tak poptávané.

Vždy do roviny-dlažba, beton nebo zhutněný štěrk

Kompletně smontovanou a postavenou na paletě na vysoko, kdy je rozměr vany: výška 2 m, hloubka 2 m a šířka 1 m.

Na předem domluvený termín i čas je třeba si zajistit 4-5 mužů nebo vysokozdvižný vozík.

Vana je bez nátěru a impregnace.

Ano samozřejmě. Odkaz na její stažení přikládáme ZDE.

Podobné produkty