Plumlovská 467 / 177

Prostějov (naproti HM Albert)

+420 777 251 008

Pavel Borovec

Středa + pátek: 9:00-17:00

V jiný termín po tel. dohodě

PO až NE
8:00 - 18:00

Vánoční otevírací doba

Koupací sud s vnějším topením, nerez vložkou a termoizolačním krytem

Toto zboží máme skladem.

105 000  s DPH

Tento model se vyznačuje stylovým vzhledem a moderním rozměrem. Jedná se o koupací sud s vložkou z nerez oceli. Součástí koupacího sudu jsou dvouplášťová, nerezová kamna, které se postaví vedle sudu, takže využíváte celý vnitřní prostor k relaxační koupeli.  Rozměr sudu je o vnějším průměru  dvou metrů. Materiál obkladu vnější strany sudu jsou modřínové desky (perodrážka) a jsou staženy obručemi z nerezové oceli. Naše zahradní vany jsou plně profesionální zařízení, navržená pro efektivní odpočinek spokojených uživatelů, profesionálně a s péčí o všechny detaily. Do tohoto sudu můžete k relaxaci použít vonné olejíčky bez omezení, proto se tak každá koupel stane jedinečnou. Součástí tohoto koupacího sudu je půlený, termoizolační kryt, který udrží teplotu vody a velmi snadno se ze sudu sundává. Vložka nerezového sudu je vyspádovaná, takže při vypuštění stačí povolit výpusť a voda vám kompletně odteče, tím pádem se sud stává velmi snadný na čištění a údržbu.

Zahradní vířivky procházejí nejpřísnějšími testy. Naše nabídka je určena všem běžným uživatelům díky konkurenčním cenám.  Tyto typy sudů jsou trvanlivé (poskytují dlouhodobou nepřetržitou činnost), jsou odolnější vůči měnícím se povětrnostním podmínkám a mnohem pohodlnější.

Průměr: 2 m, obal – modřín. Vložka-nerez ocel. Cena zahrnuje: Nerezová, dvouplášťová kamna, termoizolační kryt, 2 svorky z nerezové oceli, rošt, 2 m komín, kryt komínu, vstupní žebřík, odtok vody. V ceně není zahrnuta doprava (možnost dle domluvy).

 

Koupací sudy, vany, vířivky dodáváme v okolí Prostějova a nejbližších měst jako je Olomouc, Brno, Přerov, Zlín, Vyškov, Kroměříž, Ostrava. Po domluvě realizujeme rozvoz a montáž po celé ČR a EU.

Rozměry

Průměr 2 m

Chcete informaci, osobně se podívat či se poradit?

Často kladené dotazy

Přírodní modřín.

Sklolaminát a acryl, dle typu vany.

200-250 Kg

U kulaté vany ano, u hranaté je třeba termoizolační kryt dokoupit.

Koupací sudy filtraci standardně nemají. Na vyžádání umíme realizovat přípravu na filtraci, kterou si sami připojíte. U hrananých van má filtraci pouze model Exklusive u ostatních modelů hraných van, realizujeme na vyžádání přípravu na standardní filtraci, kterou si zajistíte svépomocí.

Samozřejmě. Právě pro možnost zimní relaxace jsou naše vany tak poptávané.

Vždy do roviny-dlažba, beton nebo zhutněný štěrk

Kompletně smontovanou a postavenou na paletě na vysoko, kdy je rozměr vany: výška 2 m, hloubka 2 m a šířka 1 m.

Na předem domluvený termín i čas je třeba si zajistit 4-5 mužů nebo vysokozdvižný vozík.

Vana je bez nátěru a impregnace.

Ano samozřejmě. Odkaz na její stažení přikládáme ZDE.

Podobné produkty