Plumlovská 467 / 177

Prostějov (naproti HM Albert)

+420 777 251 008

Pavel Borovec

Středa + pátek: 9:00-17:00

V jiný termín po tel. dohodě

PO až NE
8:00 - 18:00

Vánoční otevírací doba

Čtvercová vířivka s integrovaným topením

Toto zboží máme skladem. Zboží odesíláme následující pracovní den po připsání platby na náš účet.

123 480  s DPH

Čtvercová vana, vířivka s polyesterovou vložkou s integrovaným topením v těle. Rozměry 200 x 190 x 86 cm.

Má zabudovaný hydromasážní systém o 10 tryskách, které pohání čerpadlo 1,1 kw. Velmi snadno se hydromasáž ovládá z pohodlí vany.  Vířivá vana je pro 5 osob (4 x sedátko v různé výšce a 1 lehátko) a je na 1000 l vody.  Má dvouplášťová kamna, která od zatopení vodu ohřejí na 39°C cca do 3 hodin. LED osvětlení (neboli světelná terapie), která je ve vaně  zabudovaná, navodí mysl i tělo k relaxaci a odpočinku, obsahuje 6 barev, které se střídají, nebo si nastavíte barvu, která je vám příjemná.  Materiál obkladu vnější strany sudu jsou modřínové desky (perodrážka). Naše zahradní vany jsou plně profesionální zařízení, navržená pro efektivní odpočinek spokojených uživatelů, profesionálně a s péčí o všechny detaily. Barva vnitřní vložky vany je tmavě šedá. Součástí vany je filtr hrubých nečistot a za příplatek se dá a doporučuje se k vaně přidat tzv. příprava na filtraci, na kterou si můžete připojit svou kartušovou nebo pískovou filtraci a vodu tak udržíte v čistotě bez vypouštění.

Součást vany: dvouplášťová kamna, 4 nerez rohy, komín 2 m se stříškou, nerezový kryt komínu, schůdky, LED osvětlení vany, hydromasážní systém, čerpadlo 1,1kw, 10 trysek+ filtr hrubých nečistot. K vaně doporučujeme zakoupit polyesterový, termoizolační kryt, který máme ve stálé nabídce příslušenství.

Koupací sudy, vany, vířivky dodáváme v okolí Prostějova a nejbližších měst jako je Olomouc, Brno, Přerov, Zlín, Vyškov, Kroměříž, Ostrava. Po domluvě realizujeme rozvoz a montáž po celé ČR a EU.

Rozměry

200 x 190 x 86 cm

Chcete informaci, osobně se podívat či se poradit?

Často kladené dotazy

Přírodní modřín.

Sklolaminát a acryl, dle typu vany.

200-250 Kg

U kulaté vany ano, u hranaté je třeba termoizolační kryt dokoupit.

Koupací sudy filtraci standardně nemají. Na vyžádání umíme realizovat přípravu na filtraci, kterou si sami připojíte. U hrananých van má filtraci pouze model Exklusive u ostatních modelů hraných van, realizujeme na vyžádání přípravu na standardní filtraci, kterou si zajistíte svépomocí.

Samozřejmě. Právě pro možnost zimní relaxace jsou naše vany tak poptávané.

Vždy do roviny-dlažba, beton nebo zhutněný štěrk

Kompletně smontovanou a postavenou na paletě na vysoko, kdy je rozměr vany: výška 2 m, hloubka 2 m a šířka 1 m.

Na předem domluvený termín i čas je třeba si zajistit 4-5 mužů nebo vysokozdvižný vozík.

Vana je bez nátěru a impregnace.

Ano samozřejmě. Odkaz na její stažení přikládáme ZDE.

Podobné produkty